test

Atraskite tai kas kokybiška, natūralu ir kruopščiai atrinkta Jums!

APIE MUS

Dorų rankų darbo komanda jau daugiau nei 15 metų specializuojasi kokybiškos premium mėsos užkandžių gamyboje. Savo gamyboje vis dar naudojame daug rankų darbo, nes žinome, kad tik taip galėsime išlaikyti savo pradinę idėją – būti natūraliems ir gaminti išskirtinio skonio gaminius.


NATŪRALUMAS

Mes žinome, kad natūralūs ingredientai užtikrina tikrą skonį. Patys kruopščiai dirbame ir kuriame receptūras ir žinome, kad sauja druskos ir pipirų yra tai kas išryškina vytintos mėsos skonį. Gamyboje naudojame tik natūralius prieskonius,jokių pridėtinių dažiklių ar koncervantų. Tikri ingredientaiužtikrina Jums tikrus skonius. 


GAMINAME

Kol produktas pasiekia Jūsų rankas prieš tai mes įdedame labai daug darbo. Patys kuriame receptus kiekvienam mūsų gaminiui. Kruopščiai atrenkame tik premium klasės mėsos žaliavas, išrenkame geriausius natūralius prieskonius, prieskoniuojame ir išdžioviname. Mūsų jautienos steikams pagaminti prireikia net 600 g jautienos žaliavos iš kurios gauname 200 g vytintą premium klasės steiką! Atrenkame tik tai kas mums ir Jums būtų skaniausia!


MŪSŲ PRODUKCIJĄ GALITE RASTI

Į VIRŠŲ