test

GAMYBA

DARBUOTOJAI
Įmonė prasidėjo nuo dviejų žmonių 2005. Nuo tada mes augome kiekvienais metais, o 2016 m. pabaigoje turėjome jau daugiau nei 60 žmonių komandą.

PATIRTIS
Bendrovė veikia daugiau nei 10 metų. Per tą laiką sukaupėme didžiulį įgūdžių ir patirties tiekti aukščiausios kokybės džiovintos mėsos produktus.

PAJĖGUMAS
Mūsų džiovintos mėsos gamybos pajėgumai yra 15 tonų per mėnesį (maždaug 400 000 pakuočių džiovintos jautienos produktų). Mūsų patalpos yra 1800 kv. Gamybos procesas grindžiamas tikslu tiekti skanius ir natūralius džiovintos mėsos produktus.

APLINKOS, PARDAVIMO, EKSPORTO
2013 m. Mūsų grupės pardavimo pajamos buvo 3,9 mln. 2014 m. Pardavimo prognozė - 4,7 mln. Mūsų pajamų sudėtis: 62,1% - eksportas, 37,9% - vietinė rinka. Šiuo metu mūsų eksportą skatina privačios etiketės. Pusė mūsų produkcijos eksportuojama į Švediją, Suomiją, Šveicariją, JK ir Baltijos šalis.

VIETA
Mūsų gamykla yra Šiauliuose, Lietuvoje. Lietuva turi keletą rimtų išlaidų pranašumų, palyginti su likusia Europos Sąjunga, kuri leidžia mums gaminti mažesnėmis kainomis, palyginti su Vakarų Europos šalimis, turinčiomis tą patį ar aukštesnį kokybės tvarumą.

Į VIRŠŲ