test

ASMENINIS PREKINIS ŽENKLAS

Jei jus domina leidimas pradėti gaminti maistinę, džiovintą mėsą su etiketėmis, mes galime padėti jums tai lengvai atlikti. Mes galime būti „vieno langelio“ principas, padėsiantis jums perkelti savo idėją iš idėjos į lentyną ir visus veiksmus tarp jų. Daugiau nei 10 sėkmingų kompanijų jau pasirinko mus, kad joms pagamintume aukščiausios kokybės „Jerky“ skonį. Būkite kitas ir susisiekite su mumis. Pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis mūsų įmonę:

KAINA
Mūsų mėsos užkandis yra aukščiausios klasės, pagamintas iš natūralių ir aukštos kokybės ingredientų, tačiau vis dėlto galime pasiūlyti labai konkurencingą kainą, kuri sukurs gerą verslo pavyzdį. Patirtis, know-how, specializacija, gamyklos vieta ir tinkami partneriai leidžia mums pasiūlyti jums geriausios kokybės produktus už priimtiną kainą.

PRODUKTAS
Daugiau nei 10 metų mūsų įmonė gamina mėsos gaminius. 100% natūrali, sveika, amatininkų džiovinta mėsa yra mūsų dėmesys. Nors kiti gamintojai prideda skonio stipriklius, cheminius priedus, kad jų produktas būtų geras skonis, mes darome tai skirtingai - visiškai natūraliai - ir laikome tai savo išskirtine rinka. Pridedami tik kruopščiai atrinktus ingredientus, mes sukūrėme platų unikalių skonių asortimentą. Bet mes visada galime sukurti jūsų pasirinktą receptą - tiesiog pateikite mums savo idėją ir mūsų patyrę technologai ją įgyvendins.

APIMTYS
Be to, apimties klausimu esame gana lankstūs. Nesvarbu, ar jums reikia nedidelių kiekių, norint išbandyti produktų liniją tam tikros šalies rinkoje, ar norite 100 000 ar daugiau pakuočių per mėnesį su savo privačia etikete - mes galime tai padaryti.

PAKUOTĖS
Mes turime partnerių, gaminančių įvairių tipų pakuotes, vitrinas, todėl galime suteikti jums profesionalią pagalbą priimant tinkamas pakuotes ir ženklinant pagal jūsų prekės ženklą. Arba jei esate pradedantysis verslininkas ir turite tik idėją parduoti aukščiausios kokybės „Jerky“, net tada mes padarysime viską, kas jums padės.

Į VIRŠŲ